אודות

שלום רב, 

קוראים לי דני סעד, 

אני רוצה לשתף אתכם באבני הדרך של ההתפתחות הנדלנ"ית שלי, ואני אתחיל מהסוף:

ב-17  שנים האחרונות צברתי ניסיון בהשקעות נדל"ן בכל הסגמנטים: נכסים מניבים

(משרדים,מסחרי,מגורים), קרקעות, יזמות, השבחות, מלונאות, גיוסי חוב עבור יזמות נדל"ן (Bridge loan),

רכישות פרטיות, קרנות פרטיות ועוד…

לאחר אלפי שעות פגישות עם משקיעים פיתחתי שיטה שנקראת "הצלחה בתדר גבוה" שיטה אשר משפרת בצורה משמעותית את המכירות של חברות השקעות.

פועל יוצא מהשיטה שלי סגרתי מאות רבות של עסקאות נדל"ן בשווי מצרפי של 1.5 מיליארד ש"ח ב-20 מדינות שונות.

אז איך כל זה קרה?

את צעדיי הראשונים בעולם הנדל"ן התחלתי בליסבון היפה,  גרתי שם משנת 2003-2006 בשנה הראשונה למדתי פורטוגזית ברמה גבוהה והתחלתי לעבוד ב- RE-MAX ליסבון. בשנת 2004  התקיימו משחקי יורו בשנה הזו הבנתי מה קורה לנדל"ן מקומי לאחר שמזרימים לו מאות רבות של מיליוני יורו. הדהים אותי לראות איך כסף שנכנס לעיר במהירות רבה מיד הופך למנועי צמיחה של מחירי הנדל"ן. שם באותה תקופה בליסבון הבנתי איך לזהות מגמות צמיחה.

לאחר שחזרתי ארצה מ-2006 התחלתי לשווק השקעות נדל"ן למשקיעים פרטיים בקנדה (בעיקר במדינות  אונטריו, מניטובה) השקעות היו בדמות שותפויות מוגבלות (עד 35 משקיעים) בסגמנט של נדל"ן מסחרי/משרדים, יצא נבון להשקיע שם מסיבות רבות.. אבל הצלחה הגדולה הגיע דווקא ב-2008 שזו שנת המשבר הגדול! משבר הסאב פריים משבר עצום בסגמנט מגורים בארצות הברית. המשבר הזה גרם למשקיעים קטנים עד מוסדיים לחפש אלטרנטיבות יציבות, והאי של שפיות שמצאו באותם ימים זו הייתה קנדה! הכלכלה הקנדית שהייתה לא ממונפת בצורה גרועה כמו הכלכלה האמריקאית הפכה להיות אטרקטיבית ביותר. 

לאחר כשנה בשנת 2009 קבוצת דלק נדל"ן נקלעה לקשיים כלכליים ועשתה "תספורת" של עשרות אחוזים כתוצאה מכך חלק מנכסי החברה הגיעו לכנ"ר לאחר בחינה מעמיקה ליוויתי קבוצת משקיעים אשר רכשו את "קניון עכו" ב-64 מיליון ש"ח  (במקום 84 מיליון שווי ריאלי)  מכונס הנכסים הרשמי.

בשנת 2010 עד שנת 2012 עסקתי באיתור של השקעות נדל"ן בברזיל (באותן שנים הצמיחה בברזיל הייתה מרשימה) ברזיל נכנסה לקבוצת מדינות מכובדת שנקראת BRIC (ברזיל, רוסיה, הודו, סין) המדינות הללו הוגדרו באותן שנים כ-4 הכלכלות הצומחות בקצב המהיר מכולם.

בשנת 2015 לקחתי לעצמי פרויקט של הקמת מחלקת מכירות עבור חברת השקעות  הסגמנט היה נדל"ן מסחרי/משרדים בארצות הברית בחוף המערבי . עם תקציב די קטן וצוות של 3 אנשים גייסנו 45 מיליון דולר הון עצמי בשותפות מוגבלת ,לאחר קבלת מינוף נרכשו נכסים בסדר גודל של 120 מיליון דולר.

שנת 2016 עד 2018 ליוותי משקיעים רבים לרכישות דירות להשקעה בברלין. הקונספט שהוביל אותנו זה רכישת דירות בברלין השבחתן ומימוש ברווח. דירות במרכז ברלין שנרכשו ב-2,000-2,500 יורו למטר מומשו בשנת 2018 ב-4,500-5,500 יורו למטר.

לאורך שנים רבות של שיווק ומכירות של השקעות נדל"ן הגיעה להבשלה גולת הכותרת של הקריירה שלי , במשך שנים פעלתי לפי שיטה מסוימת ורק לאחרונה ארזתי אותה היטב כדי שהיא תוכל לעזור גם לאחרים.

אז מה זה "הצלחה בתדר גבוה"?

 "הצלחה בתדר גבוה" הינה שיטה אשר מעצימה ומשפרת כל מחלקת מכירות בתחום השקעות.

"הצלחה בתדר גבוה" הינה שיטה הוליסטית אשר מייעלת בצורה משמעותית מחלקות טלמיטינג/מכירות.

קפיצה  ביחסי המרה של  ליד/פגישה, פגישה/סגירה

"הצלחה בתדר גבוה" זו שיטה שכבר הוכיחה את עצמה מספר שנים במספר מערכות שונות .

 

בברכה,

דני סעד